Конкурс серед дітей та юнацтва Галичини

image_pdfimage_print

Увага! термін подання робіт продовжено до 1 жовтня 2012 року включно!!!
Результати конкурсу будуть оголошені 14 жовтня 2012 року!!!

ПОЛОЖЕННЯ

про конкурс серед дітей та юнацтва Галичини
на кращий літературний твір (довільний жанр) на тему:

«І стали нам ті наші гори твердинею у лютий час».

  1. Загальні положення.

Конкурс творчості на тему «І стали нам ті наші гори твердинею у лютий час» організовує Кредитна спілка «Вигода» та Всеукраїнська громадська організація «Центр прав людини «Громадська ініціатива» за підтримки місцевих, районних та обласних органів влади, закладів освіти, громадських організацій.

Конкурс проводиться з метою патріотичного виховання молоді та розкриття творчих здібностей школярів. Проведення Конкурсу приурочено до 70-ї річниці створення УПА, а також відзначення 20-ї річниці відродження кредитної кооперації в Україні, 20-літтю кредитної спілки «Вигода» та Міжнародному Року Кооперації і є одним з підготовчих етапів Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок у рамках відкриття туристичного маршруту «Горами нашої слави».

2. Органи управління Конкурсом.

Конкурс організовуює оргкомітет Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок.

Оргкомітет створює та веде базу даних учасників Конкурсу, здійснює проведення Конкурсу у відповідності до Положення, може приймати зміни до нього, затверджує рішення про переможців та лауреатів Конкурсу.

Для оцінювання робіт конкурсантів створюється Конкурсна комісія з числа кваліфікованих осіб, яка розглядає твори конкурсантів, здійснює оцінювання поданих на конкурс творів та визначає переможців і лауреатів. Склад Конкурсної комісії затверджується Організаційним комітетом.

Для різних вияснень та уточнень можна звертатися за телефонами: (03245)71159, 70087 та 40035 або писати на електронну адресу: vygoda_str@yahoo.co.uk

  1. Учасники Конкурсу, умови участі та порядок проведення Конкурсу

Конкурс проводиться серед учнівської молоді Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей. Конкурс триватиме протягом квітня-жовтня 2012 року. Подавати роботи на конкурс можна від 16 квітня до 14 жовтня включно.

На конкурс приймаються оригінальні неопубліковані роботи за умови, що організатори Конкурсу отримають від авторів безоплатне право на публікацію надісланих творів. За обсягом роботи мають бути не більшими як на чотири сторінки друкованого тексту на аркушах формату А-4; 12-ий шрифт. Конкурсні роботи можна надсилати на електронну адресу організаторів або подавати у друкованому чи електронному форматі у найближчі відділення та представництва КС «Вигода».

Протягом періоду з 16 по 14 жовтня 2012р. Конкурсна комісія ці роботи розглядає, оцінює та визначає переможців (І, ІІ, та ІІІ місця). У випадках рівної суми балів звання переможців та лауреатів Конкурсу присуджується всім учасникам, яких стосується така кількісна оцінка.

Кращі роботи конкурсантів або уривки з творів будуть опубліковані у спеціальному виданні з відкриття туристичного маршруту «Горами нашої слави» та розміщені на веб-ресурсах організаторів.

Учасники Конкурсу самостійно обирають теми, пов’язані з історією, духовністю чи героїчним минулим українського народу і які стосуються вершин, що включені у туристичний маршрут «Горами нашої слави». Допускається жанрова різноманітність.

5. Підбиття підсумків та визначення переможців Конкурсу.

На підставі свого рішення Конкурсна комісія визначає переможців та лауреатів. Переможцями вважаються учасники, які зайняли перше місце, лауреатами – учасники, що посіли друге (два учасники) та третє (три учасники) місця.

Переможці Конкурсу нагороджуються дипломом переможця та цінним призом. Лауреати Конкурсу (за друге та третє місця) також нагороджуються дипломами лауреатів та призами. Загальний призовий фонд становить 3 тисячі гривень. Нагородження переможців та лауреатів проводиться урочисто організаторами Конкурсу, членами Організаційного комітету та Конкурсної комісії.

Інформаційні матеріали про проведення Конкурсу, фотографії переможців та лауреатів розміщуються оргкомітетом на веб-ресурсах КС “Вигода»” (www.vygoda.com.ua), Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок (www.wfucu.org.ua).

Узагальнені матеріали щодо організації та проведення Конкурсу оприлюднюються в ЗМІ

Залишити відповідь