Етнофестиваль “СТРИЙСЬКІ ПОТОКИ”

image_pdfimage_print

Термін подачі заявок продовжено  до 10 липня 2012 року включно!!!

Завантажити
Положення+розклад+заявка+анкета (*.pdf)
Розклад (*.pdf)
Заявка (*.pdf) Заявка (*.doc)

Анкета (*.pdf) Анкета (*.doc)

ПОЛОЖЕННЯ

І Міжнародного етно-конкурсу-фестивалю академічної, народної та фольклорної творчості «Стрийські потоки», що проходить в рамках
І Всесвітнього Фестивалю Українських Кредитних Спілок

 Засновники і організатори фестивалю (далі по тексту також Фест, фестиваль-конкурс, етнофестиваль-конкурс):

Кредитна спілка «ВИГОДА», м.Стрий

Всеукраїнська громадська організація «Центр прав людини «Громадські ініціативи»

МИСТЕЦЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ «СВІТ МРІЙ»

Місце проведення:

Фестивальна територія с. Розгірче, Стрийський район

 Офіційний сайт Фесту: www.wfucu.org.ua

 1. Цілі і завдання

? розвиток і збереження кращих традицій української культури;

? виявлення та всебічна підтримка найбільш талановитих і перспективних виконавців української пісні та музики;

? підвищення рівня виконавської майстерності учасників через роботу творчих лабораторій та майстер-класів провідних педагогів України;

? створення умов для реалізації творчих здібностей дітей та молоді;

? залучення уваги з боку державних, міжнародних та комерційних організацій до творчості учасників конкурсу-фестивалю;

? підвищення професійної майстерності керівників колективів та педагогів;

? обмін творчим досвідом і зміцнення дружніх відносин між учасниками з різних регіонів України

? підтримка та популяризація української фольклорної, академічної та сучасної естрадної творчості.

? ознайомлення з місцевими традиціями творчих представників місцевостей – учасників конкурсу;

? Лауреати конкурсу-фестивалю «Стрийські потоки» будуть активно залучатися та рекомендуватися до Всеукраїнських та міжнародних творчих проектів.

? кожного року ставити новий рекорд у: наймасовішому колі коломийки, найтривалішому виконанні весільних ладканок, найінтенсивнішому інструментальному двобої виконавців-імпровізаторів народної музики (відродження традиційних народних змагань), тощо.

Конкурс-фестиваль «Стрийські потоки» має за мету відродження народних усних, пісенних, танцювальних, інструментальних традицій українського народу.

Звернення до української пісні, як праоснови існування нашого народу, джерела натхнення та оберегу душі української.

Сучасні музичні композиції нерідко мають свій яскравий та привабливий стиль. Але в переважній більшості основа цих пісень не наша, не традиційна, оперта на взірці сучасної американської та європейської поп-культури, і часто-густо не найвищої проби.

Тенденція до глобалізації все більше впливає і на українське сучасне музичне мистецтво, тому основним завданням конкурсу-фестивалю є виявлення та популяризація окремих виконавців та колективів, котрі працюють над відродженням та збереженням істинних цінностей рідної культури. Саме оригінальність і неповторність української мелодики, унікальність ритмічних кодів, енергетика слова, звичаю, обряду, традиції дає можливість свіжим і стрімким потоком виравтися із загальної зглобалізованої та стандартизованої мас-культури.

Ми шукаємо окремих виконавців та колективи, котрі здатні:

–         відновити  і відтворити автентичний український музичний фольклор різних жанрів;

–         відродити свою народну традицію виконання;

–         виконати традиційну українську музику в академічному форматі;

–         створити власний високопрофесійний український мистецький продукт на основі традиційної народної музики;

Чому місцем проведення фестивалю було обрано саме місцевість с. Розгірче?

Старовинне і мальовниче карпатське село, розташоване в долині ріки Стрий, відоме ще з 1460 року, котре має давню історію і особливо привабливе не тільки своїми ландшафтами, але й унікальною прадавньою і цілющою енергетикою місця.

Тут, на південно-східній околиці села розташований скельний монастир, перші згадки про який відносяться до другої половини XV ст., (імовірно розбудовувався в XIII—XIV ст.), скелі використовувалися ще в язичницькі часи, про що свідчать сліди на них, а також виявлене тут у 1990 р. землеробське поселення на городищі VIII—VII ст. до нашої ери.

У товщі основного скельного масиву вибито три печери, які знаходяться у двох рівнях. За легендою невдалі і все «раз гірші» спроби татар оволодіти укріпленням дали назву селу. За іншою версією назва походить від того, що тут розгорюються Карпати, тобто місцевість стає рівнинною.

На сьогодні монастир стає популярним туристичним місцем. Багато туристів, які займаються рафтингом на річці Стрий, зупиняються за пішохідним мостом та пішки йдуть до села, аби поглянути на монастир.

Тож, життєдайні і стрімкі стрийські потоки, Божа благодать, що сходить від прадавнього монастиря, сила нескореної предковічної землі дасть снаги кожному, хто забажає тут відродитися душею і оздоровитися тілом.

І якщо справа ченців молитися, то наша справа проводити такі заходи і намагатися знаходити молодих талановитих виконавців народної пісні, щоб надалі допомагати їм стати свого роду музичними проповідниками незбореного духу українського. Тож сподіваємось, відтепер с. Розгірче, стане ще й місцем мистецького паломництва.

Скільки буде виконавців?

В цьому році ми плануємо провести два відбіркових тури конкурсу-фестивалю: І- заочний тур відбіркового конкурсу (на основі аудіо та відео-матеріалів) і ІІ – безпосередньо в с. Розгірче на фестивальній території, тому для тих учасників, котрі найбільше сподобаються глядацькій аудиторії передбачено і «Приз глядацьких симпатій».

Переможці цих конкурсів візьмуть участь в боротьбі за Гран-Прі та Перше місце у заключному конкурсі.

Хочеться побажати всім учасникам перемоги. У нашому конкурсі немає переможених. Справа блага і Богоугодна – послужити духовному відродженню народних традицій свого народу і принести радість тисячам глядачів!

Звертаємо Вашу увагу, що якщо Ви з якихось причин не пройшли перший тур, то це не означає, що Ви не можете спробувати взяти участь у змаганнях наступного року. Мистецьким людям властиво розвивати і примножувати талант. Тож якщо ваш виконавський рівень став вищим, – ласкаво просимо! Для нас головне – це якісне живе виконання.

Що дає конкурс?

Виступ на престижній професійній сцені;

– можливість спілкування з іншими виконавцями, композиторами, поетами, режисерами, інструменталістами і т.д.;

–         можливість потрапити в телевізійну версію конкурсу ТВ;

–         кращі пісні конкурсу будуть видаватися на CD-дисках і MP3 альбомах.

2.        Умови проведення конкурсу:

У конкурсі можуть брати участь солісти і малі форми (дует, тріо, квартет), гурти, вокально-хореографічні ансамблі, театри.

 Вік учасників:

1.     Молодша вікова категорія – до 17 років;
2.     Середня вікова категорія – 17-30 років;
3.     Старша вікова категорія – від 30 років.

Номінації:

усна українська народна творчість: читання байок, гуморесок, казок, власних композицій із загадок, прислів’їв та приказок, народних прикмет та скоромовок. У виступах вітається використання регіональних діалектів, (при потребі з поясненням), говірок;

 пісенний та інструментальний український автентичний фольклор: сольний та гуртовий спів, виконання українських народних обрядових дійств, сольна та гуртова інструментальна музика; усі виступи відбуваються наживо, при необхідності для супроводу вокальних гуртів може використовуватися фонограма «- 1» виключно традиційної народної інструментальної музики;

традиційна українська музика в академічному форматі: сольний, ансамблевий, хоровий спів українських народних пісень, авторських творів на основі фольклору, інструментальне сольне, ансамблеве, камерне, оркестрове виконання композицій українських авторів або на основі українського мелосу, обробок, тощо.

сучасна естрадна українська музика: виконання солістами та гуртами сучасної молодіжної вокальної та інструментальної музики, обробок, аранжування, власних творів на основі українського традиційного фольклору.

Конкурс складається з двох турів:

І тур – проводиться у вигляді перегляду та прослуховування творів на відео та аудіо носіях, які будуть надісланні учасниками . Найбільш цікаві колективи та солісти, що брали участь у першому турі за рішенням журі запрошуються до участі у другому турі.

ІІ тур – фінальний, буде проводитися у фестивальний день, 21 липня 2012 р. Журі виявляє переможців конкурсу.

Всі учасники беруть участь у Гала-концерті 22 липня 2012 року.

 Регламент конкурсних виступів у ІІ турі:

для солістів та гуртів у номінації «пісенний та інструментальний український автентичний фольклор»: 2 різнохарактерні пісні тривалістю не більше 6 хв. (Журі має право обирати одну з пісень);

для театрів, гуртів, що представляють народне обрядодійство: фрагмент вистави, композиція до 15 хв.

Для академічних виконавців (солісти, вокальні колективи): 2 різнохарактерні твори в загальній тривалості не більше 10 хв.

Для академічних виконавців (оркестрові групи): твір, не більше 7 хв.

3.     Критерії оцінки виконавців:

Для оцінки конкурсних виступів створюється високопрофесійне журі, до складу якого входять відомі діячі культури та мистецтв, провідні педагоги кращих ВНЗ України, композитори, вокалісти, народні артисти, інструменталісти. До складу журі не можуть входити викладачі, учні яких беруть участь в конкурсі.

Журі оцінює виступ конкурсантів на сцені і виносить професійне рішення по сумі балів за два конкурсні виступи.

Конкурсанти оцінюються журі за 10 бальною та 5 бальною системою.

Журі не має право розголошувати результати конкурсу до офіційного оголошення.

Члени журі ведуть майстер-класи та круглі столи.

Рішення журі остаточне і обговоренню не підлягає.

 

У номінації усна українська народна творчість: критеріями оцінки виступів є майстерне читання гуморесок, літературних композицій на основі  прислів’їв та приказок, загадок, народних прикмет та скоромовок як відомих авторів, так і власних, відподність артистичного образу виконуваному творові, оригінальність та унікальність легенд, казок; висвітлення гострих життєвих питань шляхом гумористичної передачі.

На перший тур конкурсу крім відео чи аудіо матеріалів у цій номінації надсилаються тексти виконуваних творів в роздрукованому виді або електронною поштою.

Виконавців у цій номінації оцінює спеціальне фахове журі.

Не приймаються твори:

– які не відповідають правилам оформлення конкурсних робіт;

– містять ненормативну лексику;

– пропагують насильство, расизм, національну чи релігійну нетерпимість, містять порнографічні сцени, відверту або приховану рекламу товарів чи послуг;

– є переспівами творів відомих авторів.

УВАГА!!! Подання твору на конкурс автоматично означає згоду з його правилами і дозвіл на публікацію в разі перемоги. Автор має право відмовитись від публікації або зняти свою роботу з конкурсу до фінального етапу. Для цього він має письмово повідомити організаторів.

У номінації українського автентичного фольклору критеріями оцінки виступів є достовірне виконання традиційних зразків автентичної народної творчості, сольний та гуртовий спів, відтворення народних обрядодійств, сольна та інструментальна музика.

Окрема увага звертається на відповдність сценічного одягу (автентичний стрій, максимально наближений до давнього строю у відповідності до регіональної приналежності виконуваних творів, стилізація «під українське»).

Виконавців автентичного фольклорну оцінює журі у складі котрого фахові фольклористи, етнографи, етно-режисери.

У номінації традиційна українська музика в академічному форматі: фаховим журі оцінюється сольний, ансамблевий, хоровий спів українських народних пісень, авторських творів на основі фольклору, інструментальне сольне, ансамблеве, камерне, оркестрове виконання композицій українських авторів або на основі українського мелосу, обробок у відповідності з вимогами академічних конкурсів виконавців.

У номінації сучасна естрадна українська музика: основна увага журі буде звернена на те, щоб всі солісти та гурти, професійно, якісно, відповідно до ситлю та жанру виконували сучасну молодіжну вокальну та інструментальну музику, обробки, аранжування, власні твори на основі українського традиційного фольклору.

4. Правила подачі заявок

Для участі у фестивалі необхідно вислати на адресу оргкомітету Етнофестивалю «Стрийські потоки»:

 • анкету-заявку встановленого зразка (додаток 1);
 • дві фонограми «+» (для вокалістів), в разі якщо учасник проходить до ІІ туру, він готує інший твір;
 • фотографії (кількість необмежена, всі фото, анкети і промо-відео учасників, будуть розміщені на порталі фестивалю).

Адреса поштова:вул.Незалежності, 17, м.Стрий, Львівська обл, 82400

або на електронну адресу: wfucu2012@gmail.com

чи факсом (03245) 7 10 80

 УВАГА!!!Якщо у Вас немає можливості вислати фото, фонограму «+», анкету-заявку та інше, ці питання можна вирішити за телефонами з адміністратором етнофестивалю-конкурсу

Мартою Стадник –  067 32 49 49 2

На підставі заявок, що поступили, журі конкурсу здійснює відбір (1-ий тур) учасників і оргкомітет  розсилає офіційні запрошення або контактує з виконавцями чи керівниками.

5. Умови участі в конкурсі

Кожен запрошений учасник прибуває на конкурс в терміни, вказані в офіційному запрошенні.

Загальний склад делегації, включаючи супроводжуючих, також має бути заздалегідь погоджений з оргкомітетом і вказаний в заявці. Прибуття на конкурс  більшої кількості учасників або супроводжуючих, що вказані в заявці, допускається лише за узгодженням з оргкомітетом.

6. Визначення призерів конкурсу

Переможців в кожній віковій категорії і в кожній номінації оцінює компетентне журі, рішення якого не оскаржуються.

Всі учасники конкурсу нагороджуються дипломами і пам’ятними дарунками.

7. Нагородження

ГРАН-ПРІ

 • грошова винагорода у сумі 10 000 грн;
 • учасник-переможець отримує диплом переможця конкурсу;
 • пам’ятний сувенір нагороди Гран-прі;
 • диск з аудіозаписом конкурсу;
 • сертифікат на безкоштовний запис однієї пісні в студії звукозапису.

 У кожній номінації, в кожній віковій групі переможцям присуджуються:

Лауреат 1-го ступеня

 • учасник-переможець отримує диплом лауреата 1-го ступеня.
 • пам’ятний сувенір нагороди лауреата І ступеня;
 • диск з аудіозаписом конкурсу;
 • сертифікат на безкоштовний запис однієї пісні в студії звукозапису;

Лауреат  2-го ступеня

 • учасник-переможець отримує диплом лауреата 2-го ступеня;
 • пам’ятний сувенір нагороди лауреата ІІ ступеня;
 • диск з аудіозаписом конкурсу;
 • сертифікат на безкоштовний запис однієї пісні в студії звукозапису.

Лауреат  3-го ступеня

 • учасник-переможець отримує  диплом лауреата 3-го ступеня;
 • пам’ятний сувенір нагороди лауреата ІІІ ступеня;
 • диск з аудіозаписом конкурсу;
 • сертифікат на безкоштовний запис однієї пісні в студії звукозапису;

Спеціальні призи

Від партнерів фестивалю:

      Кращий сценічний образ (переможцем в цій номінації буде той учасник, котрий найбільш творчо передасть на сцені авторський задум твору).

–         пам’ятний фестивальний сувенір;

–         сертифікат на безкоштовний запис однієї пісні в студії звукозапису;

–         диск з аудіозаписом конкурсу;

–         подарунок від партнерів

     Приз глядацьких симпатій (переможцем може стати будь-який учасник конкурсу і визначається гучністю оплесків (за допомогою пристрою шумоміру), активністю сприймання глядачів).

–         пам’ятний фестивальний сувенір;

–         сертифікат на безкоштовний запис однієї пісні в студії звукозапису;

–         диск з аудіозаписом конкурсу.

8. В конкурсі не беруть участі, проте стають почесними гостями виконавці та колективи, що більше трьох разів виборювали Гран-Прі чи Перші місця на міжнародних та Всеукраїнських конкурсах. Свій статус бажаючі стати почесними гостями мають документально підтвердити (надіслати поштою чи подати електронну версію копій дипломів).

Почесні гості також заповнюють заявку встановленого зразка (додаток 1), вписуючи статус «почесні гості» у лінійці із зазначенням «соліста/гурту», надсилають аудіо та відео матеріали концертного виступу.

Заявки почесних гостей приймаються до 1 липня 2012 року на е-пошту: wfucu2012@gmail.com

Почесні гості свою концертну програму, її хронометраж,

узгоджують з режисером фестивалю

Король Оксаною

Тел.: +38-067-269-17-06

 

РОЗКЛАД І МІЖНАРОДНОГО ЕТНО-КОНКУРСУ-ФЕСТИВАЛЮ

АКАДЕМІЧНОЇ, НАРОДНОЇ ТА ФОЛЬКЛОРНОЇ ТВОРЧОСТІ

«СТРИЙСЬКІ ПОТОКИ»

 Подача заявок до до 10 липня 2012 року (включно)

До 15 липня відбувається І заочний тур відбіркового конкурсу (на основі аудіо та відео-матеріалів)

21 липня – з 9:00 заїзд до м.Стрия, участь в урочистій ході по м.Стрию із 10.00 до 11.00. Далі виїзд на місце проведення Фесту  або поселення учасників з-поза Львівської області (місце поселення-школа сіл Розгірче, Семегинів, Жулин, готелі м.Стрия, гостел АСАХІ, санаторії м.Моршина, відпочинкові бази с.Розгірче, гуртожиток готельного типу Стрийського аграрного коледжу, гуртожитки ВПТУ м.Стрия, зелені оселі Стрийського р-ну та вартість узгоджується із адміністратором. Місця поселення учасників та вартість також актуалізовуються на сайті як і резервні місця. Попереднє бронювання та оплата надає пріоритет поселення).

21 липня – ІІ тур відбіркового конкурсу

Велика сцена. Початок виступів з 12:00 до 18:00

22 липня – нагородження переможців та Гала-концерт

Велика сцена.

11:00 саунд-чеки колективів

13:00 майстер-клас – зведена репетиція колективів

16:00-17:30 Урочисте нагородження переможців і учасників, закриття, Гала-концерт лауреатів та гостей

Фінансові умови:

Етно-конкурс-фестиваль є некомерційним заходом.

Вартість дороги, проживання та харчування приїжджих учасників фестивалю з України – за рахунок відряджуючої сторони.

Для зарубіжних делегацій проживання, харчування, екскурсії, участь у фестивальних заходах – за рахунок відряджуючої сторони.

Учасники фестивалю з України всі затрати по харчуванню та проживанню покривають за власний кошт (орієнтовна ціна проживання – від 20 до 350 грн./в добу на одного учасника). Харчування (триразове) від 50 до 100 грн буде організовано на місці проведення Фесту.

Для формування нагородно-подарункового фонду та покриття затрат по організації фестивалю оргкомітетом встановлено Фестивальний благодійний внесок: для учасників фестивалю з України (окрім Стрия та Стрийського району) в сумі 50 грн. з кожного учасника. Фестивальний внесок для кожного учасника зі Стрия та Стрийського району складає 30 грн.

Благодійні внески перераховуються через банк або поштовим переказом.
Одержувач:                         ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЦЕНТР ПРАВ ЛЮДИНИ «ГРОМАДСЬКА ІНІЦІАТИВА»

ЗКПО:                                   35130706
Р/Р:                                       26004180708980
БАНК:                                   ПАТ «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»
МФО:                                     325923
Призначення платежу: «Благодійний внесок на  статутні цілі організації».

Внески сплачують тільки ті учасники, котрі пройшли до ІІ туру конкурсу.

УВАГА!! Благодійні внески від тих учасників, які не пройшли відбір у I-шому турі, але сплатили внески (випадком чи свідомо) зараховуються як внески добродійників Фесту, не повертаються.

Особи/організації заносяться в інфоматеріали Фесту як благодійники. Організатори Фесту будуть вдячні за будь-яку підтримку своїх організаційних зусиль.

 9. Інформаційна підтримка КОНКУРСУ-ФЕСТИВАЛЮ: 

Телекомпанія «ЛАН»

Радіостанція «Стрий-ФМ»

Газета «Рідне поле»

Телеканал «5-й перший інформаційний канал»

Прес-служба Львівської обласної ради

Прес-служба Львівської обласної державної адмінстрації

Коло інфопартнерів постійно розширюється.

Заохочуємо різні інформаційні ресурси до співробітництва.

Із питання інфопартнерства звертатися на адресу Фесту.

Реквізити фестивалю для перерахунку коштів:

Благодійні внески перераховуються через банк або поштовим переказом.
Одержувач:                                       ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЦЕНТР ПРАВ ЛЮДИНИ «ГРОМАДСЬКА ІНІЦІАТИВА»

ЗКПО:                                                  35130706
Р/Р:                                                      26004180708980
БАНК:                                                  ПАТ «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»
МФО:                                                  325923
Призначення платежу: «Благодійний внесок на  статутні цілі організації»

Наша адреса: вул.Незалежності, 17, м.Стрий, Львівська обл., 82400

Загальні організаційні питання – телефони: (03245) 5 57 71, 7 10 80 (ф),  067-341-51-83,  095-499-61-63, 093-659-17-63

(питати адміністраторів КДЦ- Василину Куприч – 098 796 04 09-персональний або Лілію Шабан – 097 451 25 54 – персональний)

Е-пошта: wfucu2012@gmail.com

Офіційний сайт Фесту (завжди актуальна інформація) – www.wfucu.org.ua

Стадник Марта, адміністратор Фесту,

Тел. моб: +38 067 32 49 49 2

відповідальна за збір заявок на участь у фестивалі-конкурсі, організацію роботи із заявленими учасниками.

 Король Оксана, режисер

Тел. моб: +38 067 269 17 06

Режисер фестивалю-конкурсу академічної, народної та фольклорної творчості «Стрийські потоки» ,

керівник мистецького об’єднання «Світ мрій»

 РОЗКЛАД І МІЖНАРОДНОГО ЕТНО-КОНКУРСУ-ФЕСТИВАЛЮ

АКАДЕМІЧНОЇ, НАРОДНОЇ ТА ФОЛЬКЛОРНОЇ ТВОРЧОСТІ

«СТРИЙСЬКІ ПОТОКИ»

 Подача заявок до до 10 липня 2012 року (включно)

До 15 липня відбувається І заочний тур відбіркового конкурсу (на основі аудіо та відео-матеріалів)

21 липня – з 9:00 заїзд до м.Стрия, участь в урочистій ході по м.Стрию із 10.00 до 11.00. Далі виїзд на місце проведення Фесту  або поселення учасників з-поза Львівської області (місце поселення-школа сіл Розгірче, Семегинів, Жулин, готелі м.Стрия, гостел АСАХІ, санаторії м.Моршина, відпочинкові бази с.Розгірче, гуртожиток готельного типу Стрийського аграрного коледжу, гуртожитки ВПТУ м.Стрия, зелені оселі Стрийського р-ну та вартість узгоджується із адміністратором. Місця поселення учасників та вартість також актуалізовуються на сайті як і резервні місця. Попереднє бронювання та оплата надає пріоритет поселення).

21 липня – ІІ тур відбіркового конкурсу

Велика сцена. Початок виступів з 13:00 до 18:00

22 липня – нагородження переможців та Гала-концерт

Велика сцена.

11:00 саунд-чеки колективів

13:00 майстер-клас – зведена репетиція колективів

16:00-17:30 Урочисте нагородження переможців і учасників, закриття, Гала-концерт лауреатів та гостей

Фінансові умови:

Етно-конкурс-фестиваль є некомерційним заходом.

Вартість дороги, проживання та харчування приїжджих учасників фестивалю з України – за рахунок відряджуючої сторони.

Для зарубіжних делегацій проживання, харчування, екскурсії, участь у фестивальних заходах – за рахунок відряджуючої сторони.

Учасники фестивалю з України всі затрати по харчуванню та проживанню покривають за власний кошт (орієнтовна ціна проживання – від 20 до 350 грн./в добу на одного учасника). Харчування (триразове) від 50 до 100 грн буде організовано на місці проведення Фесту.

Для формування нагородно-подарункового фонду та покриття затрат по організації фестивалю оргкомітетом встановлено Фестивальний благодійний внесок: для учасників фестивалю з України (окрім Стрия та Стрийського району) в сумі 50 грн. з кожного учасника. Фестивальний внесок для кожного учасника зі Стрия та Стрийського району складає 30 грн.

Благодійні внески перераховуються через банк або поштовим переказом.
Одержувач:              ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЦЕНТР ПРАВ ЛЮДИНИ «ГРОМАДСЬКА ІНІЦІАТИВА»

ЗКПО:                        35130706
Р/Р:                            26004180708980
БАНК:                         ПАТ «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»
МФО:                          325923
Призначення платежу: «Благодійний внесок на  статутні цілі організації».

Внески сплачують тільки ті учасники, котрі пройшли до ІІ туру конкурсу.

 

УВАГА!! Благодійні внески від тих учасників, які не пройшли відбір у I-шому турі, але сплатили внески (випадком чи свідомо) зараховуються як внески добродійників Фесту, не повертаються.

Особи/організації заносяться в інфоматеріали Фесту як благодійники. Організатори Фесту будуть вдячні за будь-яку підтримку своїх організаційних зусиль.

 9. Інформаційна підтримка КОНКУРСУ-ФЕСТИВАЛЮ: 

Телекомпанія «ЛАН»

Радіостанція «Стрий-ФМ»

Газета «Рідне поле»

Телеканал «5-й перший інформаційний канал»

Прес-служба Львівської обласної ради

Прес-служба Львівської обласної державної адмінстрації

Коло інфопартнерів постійно розширюється.

Заохочуємо різні інформаційні ресурси до співробітництва.

Із питання інфопартнерства звертатися на адресу Фесту.

Реквізити фестивалю для перерахунку коштів:

Благодійні внески перераховуються через банк або поштовим переказом.
Одержувач:            ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЦЕНТР ПРАВ ЛЮДИНИ «ГРОМАДСЬКА ІНІЦІАТИВА»

ЗКПО:                        35130706
Р/Р:                             26004180708980
БАНК:                        ПАТ «ФІНАНСИ ТА КРЕДИТ»
МФО:                         325923
Призначення платежу: «Благодійний внесок на  статутні цілі організації»

Наша адреса: вул.Незалежності, 17, м.Стрий, Львівська обл., 82400

Загальні організаційні питання – телефони: (03245) 5 57 71, 7 10 80 (ф),  067-341-51-83,  095-499-61-63, 093-659-17-63

(питати адміністраторів КДЦ- Василину Куприч – 098 796 04 09-персональний або Лілію Шабан – 097 451 25 54 – персональний)

Е-пошта: wfucu2012@gmail.com

Офіційний сайт Фесту (завжди актуальна інформація) – www.wfucu.org.ua

Стадник Марта, адміністратор Фесту,

Тел. моб: +38 067 32 49 49 2

відповідальна за збір заявок на участь у фестивалі-конкурсі, організацію роботи із заявленими учасниками.

Король Оксана, режисер

 Тел. моб: +38 067 269 17 06

Режисер фестивалю-конкурсу академічної, народної та фольклорної творчості «Стрийські потоки» ,

керівник мистецького об’єднання «Світ мрій»

Коментарі не дозволені.