Яке ваше враження від круглого столу «Українські кредитні спілки: кращі практики служіння громаді»? – Форум кредитних спілок очима його учасників (Продовження)

Продовжуємо (початок – тут) огляд результатів анкетування делегатів, організаторів і партнерів Форуму кредитних спілок, – центральної події, якою з 10 по 12 серпня ц.р. ознаменувався на Стрийщині II-й Всесвітній фестиваль українських кредитних спілок.

Ще один із форумчан, а саме Віктор Романюк долучився до цього опитування, відтепер маємо 38 учасників анкетування.

На питання про враження від круглого столу «Українські кредитні спілки: кращі практики служіння громаді», що відбувся 10 серпня в Народному домі у місті Стрию, відповіли 36 форумчан, а двоє проігнорували цей пункт опитування.

17 учасників (47,2% від числа тих, хто надав відповідь) повідомили, що вони відвідали круглий стіл, а решта – 19 (52,8 %) – ні, причому дехто з останніх у той самий час паралельно працював на майданчику проекту КЕП.

11 форумчан (65 % від числа учасників зустрічі в Народному домі) вважають, що захід пройшов добре, а вони отримали те, на що розраховували. 5 форумчан (29%) назвали круглий стіл відмінним і таким, що перевершив їхні очікування, а один з учасників (6%) у цілому задоволений круглим столом, але не все, на що він розраховував, відбулося. Решта утримались від оцінки.

Оксана Маковська шкодує, що не змогла три дні бути дочетною до роботи Форуму.

«За словами колег, було дуже цікаво», – сказала Марина Футерко.

Михайло Мазур (ліворуч) і Олександр Кривенко (праворуч). Автор – М.Мазур

Лариса Семака (у другому ряду в центрі)

 

Окремі виступи, як вважає Михайло Мазур, були надто прозаїчні, тхнуло звичайним популізмом.

За словами форумчанина на правах анонімності, «дехто не дотримувався теми, але все ж було цікаво».

На думку Оксани Ряски, чути було тільки доповідачів, а дискусії забракло.

Сергій Комісаров

«Чудові люди. Професіонали. Знають, про що говорять», – так прокоментував свою відповідь Сергій Комісаров.

«Змістовно, фактажно, інформативно», – так відгукнулася про круглий стіл Лариса Семака.

Трифонову Миколі дискусія у Стрию дала нове бачення побудови комунікаційних каналів з державними органами, розбудови самоорганізації на основі моральних і духовних цінностей, через постійне навчання й обмін досвідом.

Ольга Мороз (ліворуч) і Оксана Ряска (праворуч)

Ольга Мороз наголосила на важливості вкладу кожної кредитної спілки у підтримку громади.

Святослав Сурма

Святослав Сурма вважає, що деякі виступи затягнулися, це дошкулило, а фільм [яким супроводив свій виступ Володимир Коломацький] його вразив.

Петро Маковський

Як зауважив Петро Маковський, мала кількість присутніх на круглому столі уможливила комунікацію з усіма й обмін досвідом між учасниками. Було що сказати доповідачам, було чим поділитися. Круглий стіл показав, як важливо дотримуватися регламенту, але зловживання ним дещо знівелювало цікаву розмову. Цей захід переконав, що тема служіння у громадах вартісна, вона має стати ключовою, бо ідентифікує економічну самоорганізацію-кредитних спілок, інших видів кооперативів, які мають проходити тест на кооперативну організацію за змістом, а не формою, через вимір їхніх інвестицій у громаду.

Володимир Коломацький

Олександр Кривенко відзначив конструктивні – виступи всіх доповідачів, практичну спрямованість зустрічі, орієнтованої на обмін досвідом, ділення практиками співпраці кредитівок із українськими громадами по всьому світу. Вразив виступ Володимира Коломацького, який повернув присутніх до реалій протистояння агресору на Сході України, розповів про труднощі кредитової кооперації на Луганщині, показав відео-сюжет про звільнений від окупантів Старобільськ і закликав учасників круглого столу долучитись до створення меморіалу загиблим там воїнам АТО, аби їхні подвиги були гідно вшановані.

Далі буде

Олександр Кривенко, член оргкомітету, прес-секретар Всесвітнього фестивалю українських кредитних спілок

Для створення цієї статті використано фотографії, авторами яких є Олексій Палій і Віктор Бившев.
Більше світлин – в альбомах Форуму, які до вашої уваги – тут: https://www.facebook.com/pg/wfucu/photos/?tab=albums

Постійне посилання на цю статтю: Яке ваше враження від круглого столу «Українські кредитні спілки: кращі практики служіння громаді»? – Форум кредитних спілок очима його учасників (Продовження). 13.09.2017. – http://wfucu.org.ua/2017/09/13/kryvenko-ukrks10aug-prakty-2874/

Прокоментувати цю статтю можна тут: https://www.facebook.com/wfucu/posts/1406486752763221

Попередні випуски огляду результатів анкетування доступні тут:
Форум кредитних спілок очима його учасників. 01.09.2017. – http://wfucu.org.ua/2017/09/01/kryvenko-vrajennya_forum_2752/ 
Який із виступів, коментарів Вам запам’ятався, вразив і чим саме? – Форум кредитних спілок очима його учасників (Продовження). 04.09.2017. – http://wfucu.org.ua/2017/09/04/kryvenko-best-report_forum_2789/
Яка подія запам’яталась, які ідеї, думки, відчуття, дух ви особисто винесли із Форуму? – Форум кредитних спілок очима його учасників (Продовження). 12.09.2017. – http://wfucu.org.ua/2017/09/12/kryvenko-eventsidea-forumcu_2826/

Читайте нас, будь ласка, та долучайтеся до сторінок у соціальних мережах!
Офіційний сайт: www.wfucu.org.ua
Сторінки у соціальних мережах:
Спільнота Всесвітній фестиваль українських кредитних спілок https://www.facebook.com/wfucu/
Група Всесвітній фестиваль українських кредитних спілок https://www.facebook.com/groups/wfucu
Подія Форум кредитних спілок 
https://www.facebook.com/events/214572452402006/