ГОРАМИ НАШОЇ СЛАВИ-2014! Зголошуємося на мандрівку!

Запрошуємо всіх бажаючих приєднуватися!
Уважно ознайомтеся з положенням та додатками!
ЗГОЛОСИТИСЯ! Заповнити анкету через інтернет!

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОХІД-2014
(Комбінований регіональний маршрут «Горами нашої слави»)
під егідою Стрийської кооперативної ініціативи з нагоди року 100-ліття Легіону Українського Січового стрілецтва, 70-річчя УГВР у Львівській області, 110 річниці першої молочарні у Галичині на підтримку ідей самоорганізації українців у світі за сприяння кредитної спілки «ВИГОДА» та клубу мандрівників «Прикарпаття»

Завантажити – ПОЛОЖЕННЯ ПРО ПОХІД із додатками (включаючи анкету-зголошення)
Порядок дня на похід  по комбінованому регіональному туристичному маршруту  «Горами нашої слави тут
Завантажити анкету-зголошення тут або заповнити анкету через інтернет!
КЕРІВНИК – Богдан СИДОРАК, тел. 095 721 43 52, 067 340 22 29. Резюме
ЛІКАР – Вікторія КОЦУР, тел. 067 688 58 59. Резюме
ДАТИ – Похід проходитиме з 18 липня по 25 липня 2014 року

МАРШРУТ
Коротко про лінію маршруту: виїзд з м.Стрий – Ясна гора (Гошівський монастир)-с.Витвиця- с.Церківна- с.Лужки- с.Липа – г. Яворина (бункер «Роберта») – урочище Бряза (табір «Олені») –пер.Щавна- с.Либохора –с.Тухля- г. Маківка – с.Гребенів – г.Лопата –  г. Набивки – перевал Сукіль – г. Ключ- озеро- скелі Довбуша – скельний монастир с. Розгірче – с. Камянка – м. Сколе – с.Коростів –  г.Парашка – г.Кичера(бункер ГОСП)- Мала Річка – вод.«Гуркало» –с.Корчин-відїзд до м.Стрий.Маршрут на декількох етапах буде з автопереїздами, де виникає необхідність переходити через населені пункти.

ЧОМУ ЦЕЙ МАРШРУТ

Вибраний маршрут пов’язаний із визвольними змаганнями українського народу, який буде цікавий для туристів, українців, гостей нашого краю. Головна мета – ознакувати цей маршрут, описати його і пропагувати для системних туристичних походів всім зацікавленим.

ТРИВАЛІСТЬ
Тривалість походу – 8 днів

ПРОТЯЖНІСТЬ МАРШРУТУ
Загальна пішохідна частина маршруту складає понад 100 кілометрів, може підчас походу змінюватись , в залежності від стану під’їзних доріг та стану стежок, наявності необхідного транспорту.

ПОРЯДОК ЗГОЛОШЕННЯ
Виповнення заявки, яка подається у засканованому вигляді не пізніше 07 липня 2014 р.
Рішення про включення до таборування – протягом 5 днів після поступлення заявки та зарахування на вказаний рахунок коштів реєстраційного збору.
Анкета подається на е-пошту: wfucu2012@gmail.com

ХАРЧУВАННЯ У ПОХОДІ
Централізовано закуповуються харчі. Меню складають організатори. Чергування серед учасників встановлює керівник мандрівки. Кошти на харчування з розрахунку 25 грн на день мають поступити не пізніше як на 3-й день після повідомлення про зарахування заявки, на рахунок, який буде наданий.

ТУРИСТИЧНЕ СПОРЯДЖЕННЯ
Можна мати своє або можна орендувати у м.Стрию згідно поданої заявки. Кошти за оренду мають бути оплачені не пізніше як за 5 днів після прийняття заявки.

МЕДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕННЯ
Самостійно кожним учасником. Організатори подбають про наявність лікаря або належно поінструктованих учасників.

ФОТОЗАБЕЗПЕННЯ
Організатори дбають за належний рівень фото та відео хронометражу. Кожному учаснику дозволяється мати свій фотоапарат, відеоапаратуру тощо. Фотографії всіх учасників мають бути передані учасникам з правом використання для публікації фотозвіту.

 

Коментарі не дозволені.